Kategorie

Obchodní podmínky

Základní ustanovení

Tyto obchodní pomínky jsou závazným ustanovením a shrnují obchodní vztah, podmínky, pravidla a povinnosti mezi nakupujícím zákazníkem (kupujícím) a provozovatelem internetového obchodu e-syry.cz (prodávajícím). Provozovatelem internetového obchodu je /název/. Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodání zboží vyhlášené prodávajícím.

Uzavření kupní smlouvy

Při objednávání zboží ve webovém rozhraní obchodu vyplní kupující objednávkový formulář (dále jen objednávka), který obsahuje informace o objednaném zboží, způsobu úhrady, informaci o nákladech spojených s dodáním zboží. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Odesláním objednávky vybraného zboží  zákazník uzavře s prodávajícím kupní smlouvu a tím potvrdí svůj souhlas s obchodními podmínkami e-shopu. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je správné a pravdivé vyplnění všech údajů předepsaných ve formuláři. Vámi sdělená data mohou být využita pouze provozovatelem internetového obchodu pro účely statistického zpracování a k přímé komunikaci se zákazníkem. V žádném případě nebudou poskytnuta třetí osobě.

Dodání zboží

Zboží dodáváme na adresu zákazníka na dobírku. Výše dopravného a balného u objednávky je uvedena v kategorii poštovné a doprava. Prodávající si vyhrazuje právo na vyřizování objednávek v jeho vyhrazeném čase a to od pondělí do středy od 9:00 do 17:00 hod. Pokud k nám Vaše objednávka dorazí mimo vyhrazený čas, bude zařazena k vyřízení následující týden. Obvyklá dodací lhůta po odevzdání zásilky přepravci je 2 pracovní dny.

Cena a způsob platby

Veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH. Platná je vždy cena, která byla u zboží uvedena v okamžiku objednání. Kupní cena je splatna při převzetí zboží v hotovosti nebo bezhotovostním platbou. Při bezhotovostní platbě je zboží expedováno až v okamžiku, kdy je platba připsána na bankovní účet prodávajícího.

Uvedené hmotnosti krájených sýrů jsou přibližné s odchylkou +-15 %. Odesláním objednávky zákazník souhlasí s možnou odchylkou +-15 % od ceny uvedené v objednávce v závislosti na hmotnosti konkrétní porce.

Odstoupení od kupní smlouvy

Kupující může kdykoli zrušit svou objednávku, pokud ještě nebyla expedována telefonicky na čísle /číslo/ nebo na základě emailu odeslaného kupujícím na e-mailovou adresu prodávájícího. V případě že zboží bylo již expedováno bere kupující na vědomí, že dle ustanovení občanského zákoníku nelze odstoupit od kupní smlouvy na dodávku zboží upraveného podle přání kupujícího, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení či zastarání. Prodávající si vyhrazuje právo stornovat objednávku (nebo její část) v případě, že není schopen zboží dodat v požadovaném množství nebo doručit zboží v požadovaném termínu. O této skutečnosti informuje kupujícího prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.

Reklamace

Kupující je povinen dodanou zásilku prohlédnout ihned při převzetí a  platbě dobírkové částky dopravci. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu zásilky je kupující povinen zkontrolovat stav zboží a v případě poškození vyhotovit záznam o poškození v přítomnosti dopravce a zásilku odmítnout. Odpovědnost za poškození v průběhu přepravy nese dopravce. Po dodání zboží neručí dodavatel za škody způsobené nevhodným zacházením nebo skladováním zboží ze strany zákazníka. Firma název firmy se řídí příslušními ustanoveními Občanského zákoníku a zákonem na ochranu spotřebitele.

Provozovatel obchodu je oprávněn měnit a doplňovat Obchodní  podmínky z důvodu změny platné legislativy. Obchodní podmínky jsou  platné a účinné po celou dobu trvání nároků vyplývajících ze smluvního vztahu.


Porovnat
Pokračovat v nákupu Porovnat

byl přidán do seznamu přání

Pokračovat v nákupu Mé seznamy přání